דף זיכרון  לנרצחי  07.10.2023
קרובי משפחה מתנדבי עמותת גיבורים קטנים .

נזכור

נועה אנגלנדר זל בתו של המתנדב יעקב אנגלנדר

נועה אנגלנדר ז"ל

תאריך לידה 01.12.1999
נרצחה בתאריך 07.10.2023

נזכור אותה תמיד
יהי זכרו ברוך.

בתו של יעקב אנגלנדר
מתנדב עמותת גיבורים קטנים.

נועה הייתה הבת והאדם המדהים ביותר שאפשר לבקש, ובעיקר עם חלומות, שאיפות והצלחות שרק חלק קטן מהן הספיקה לממש.

נועה שאהבה לשמוח לצחוק ולרקוד יצאה למסיבה ברעים עם בן זוגה נועם אפרים נרצחה במסיבה ברעים וממנה לא שבו…

נועה – נונוש  אנגלנדר ז"ל.

 נולדה בקרית ביאליק ללאה ויעקב ולה שני אחים, מאור הנשוי למיה עם 3 ילדים ותומר הנשוי למירב ולהם ילדה קטנה.
נועה העבירה את ילדותה בגנים ובי"ס יסודי בקיבוץ אפק. חטיבת ביניים וחטיבה עליונה למדה באורט  ביאליק.
נועה הייתה מאז ומתמיד ילדה עם חיוך נצחי, תמיד הצחיקה את כולם ואהבה מאוד יצירה, אומנות ובמיוחד ציור. בגיל 12 ציירה ציורים שלא היו מביישים את גדולי הציירים ובהמשך התחילה לצייר ציורי פנים.
נועה הייתה החוט המקשר בקבוצת החברות שלה וכולם סמכו על העצות שלה, ילדה שידעה לקבל, להכיל, ולהתמודד עם כל דבר שנקרה בדרכה ותמיד בדרך ריאלית ומעשית.
נועה הייתה  עם תכונות מיוחדות ואציליות ובעיקר טוב לב עם נתינה אינסופית, אהבת האדם, מהיום שנולדה היית מושלמת, יפהפייה, שובה ושוברת לבבות, דעתנית ורודפת צדק. הבית היה בית פתוח והחברות שלה אהבו מאוד לבוא אליה, הרבה פעמים מצאנו את עצמנו יושבים עם חברות שלה כשהיא לא בבית.
בגלל החופש והגיבוי המלא בבית היא הייתה נערה בוגרת מאוד לגילה וידעה תמיד מה היא רוצה, כשנועה שמה לעצמה מטרה היא תמיד השיגה אותה.
עם סיום הלימודים התגייסה לצבא ושירתה בבסיס החטיבה בנפח שברמת הגולן שם הכירה את בן זוגה נועם אפרים, האהבה פרחה מיד והם עברו להתגורר יחד ביחידת דיור במושב חד נס, בהמשך עברו לניסיון לכפר סבא אבל האהבה שלה לרמת הגולן ובמיוחד לנופי הגולן השפיעה מהר מאוד על חזרתם לרמת הגולן והם שכרו בית במושב חד נס. יחד הם היו בזוגיות כארבע וחצי שנים והעתיד המשותף שלהם היה צפוי וידוע מראש.

שרון גורדני

שרון גורדני ז"ל

תאריך לידה 22.2.1998
נרצח בתאריך 07.10.2023

נזכור אותו תמיד
יהי זכרו ברוך.

בנו של אייל גורדני
מתנדב עמותת גיבורים קטנים.

קיבלתי בהשאלה ״ספר״ מהספרייה ל-25 שנה ואיזה ספר מדהים זה היה…
היה בו הכל בספר הזה צחוק, שמחה, עצב ספר שיוצר מתח…
ספר שמכבד ריגשית ספר עם סיפוק לפעמים הייתה לי הרגשה שזה ספר פנטזיה כמה נהניתי מהספר הזה לא יהיה עוד ספר כזה. 

אוהבים משפחת גורדני

שרון גורדני ז"ל נולד וגדל במושב קדרון.

  בן לאייל ולימור ולו 3 אחים גדל במשק חקלאי בו גידלו פרחים את לימודיו ביסודי ובתיכון בילה עם החברים יותר מאשר בלימודים ,
ליצן חצר וגם מוביל חברתי
והאמרה מספרת כי אותה המחברת של כיתה א׳ שימשה אותו גם בי״ב שרון התגייס לשריון , נפצע נותח וחזר לשרת את המדינה עד לתום השירות הצבאי לאחר הצבא הוא החליט שהוא רוצה להשקיע, ההשקעה הזאת השיגה תוצאות וכבר בסוף השנה השנייה להנדסת מכונות הצטרף לצוות המחקר תחת השרביט של דר׳ משה זילברמן שרון היה סטודנט מצטיין , ובמקביל ללימודיו עוזר גם לחבריו להבין את החומר ולדברי חבריו שטותניק על ספסל הלימודים וגם מתקן את המרצים שרון השקיע בלימודים ובחברים ומיצא את הזמן עד תום כך שאם היו 25 שעות ביממה גם אותן היה ממלא תמיד עסוק ותמיד בתזוזה הוא צריך להספיק…
כל אחד ואחד מחבריו אומרים עליו שהוא החבר הכי טוב שלו שרון אהב את החיים ,את המשפחה ואת החברים , הוא יצא למסיבה ב״רעים״ , ממנה לא שב…

שרון מלווה את המשפחה והחברים גם היום…

image003

רותם קלדרון ז"ל

תאריך לידה 14.10.1956
נרצחה בתאריך 07.10.2023

נזכור אותה תמיד
יהי זכרה ברוך.

בת זוגתו של ברוך קוייפמן
מתנדב עמותת גיבורים קטנים.

תודה שהיית שם בשבילנו תמיד.
בשביל החברים שלך, וגם בשביל החברים שלנו. תודה שהיית באמת הכי טובה, ושהספקתי להגיד לך את זה כל הזמן, ולספר לחברים שלי כמה את משהו מיוחד. תודה שהאמנת בנו ותמכת באמנות שלנו. תודה שלימדת אותי שלהיות חברה טובה זה ערך עליון.

רותם קלדרון בת קיבוץ בארי שנרצחה בשביעי לאוקטובר.

רותם, בת הזקונים של לאה-לאצ'ה לבית אלעזר, עולה מבולגריה, ומיכאל גודריץ,' לימים גדיש, עולה מאנגליה, נולדה בט' בחשוון תשי"ז  (14.10.1956) בקיבוץ בארי. אחות לאילן, שנפטר בגיל צעיר ולא זכתה להכירו, וליובל ורביב שהייתה קשורה אליהם מאוד ועמדה איתם בקשר קרוב ואוהב כל חייה. כבר מילדוּת ידעה רותם איך להיות גם וגם: היא הייתה האחות הקטנה שלא היססה לקבל על עצמה את תפקיד הגדולה כשצריך, וגם ידעה למלא את הבית בצחוק משוחרר, כיפי, סוחף ומידבק. גדלה בקבוצת "גפן" בקיבוץ והתחנכה בבתי הספר שבמועצה האזורית אשכול. ילדה ספורטיבית, שחיינית. יצרה סביבה חבורה של תשע בנות, שכמה מהן נותרו חברותיה הקרובות לתמיד.
בשנת 1974התגייסה לצה"ל, ואת שירותה הצבאי עשתה בשארם א-שייח', בתקופת השלטון הישראלי בסיני